Son Eklenenler

Ankara kredi kartı taksitlendirme

Ankara kredi kartı taksitlendirme

Kim ne derse desin bankalar işin kolayını bulmuşlar ve kredi arktı ile ihtiyaç kredileri ile bizi kendilerine bağımlı olarak yaşamaya mahkum etmişler. İnsanlar yaşam kalitelerini düşürmemek ve standartlarını koruyabilmek adına kredi kartı kullanıyorlar veya tamamen temel ihtiyaçlarını karşılamak için bunu yapıyorlar. Sonunda da borçlar üst üste yığılıyor ve ödenemez duruma gelince de asıl kıyamet kopuyor. Bankaların kimsede borcunu bırakmayacağını öğrendik artık, size belli bir süre vererek borcunuzu kapatmanızı bekliyorlar, bu süre içinde de en üst seviyelerde faiz uygulamaya devam ediyorlar. Onların belirlediği sürelerde borcunuzu ödemezseniz yasal işlemler başlatıyorlar, haciz bile göndererek sizleri daha zor duruma sokuyorlar. Belki de en korkulası borç kredi kartı borcudur çünkü faizleri ile baş edebilmek çok zordur. kredi kartı taksitlendirme dendiği zaman akla hemen kart borcunuzun yeniden yapılandırılacağı gelmelidir.

Kimse kimseye karşılık almadan hiçbir şey vermez, danışmanlık firması olarak sizin kart borcunuzu ödemeyi taahhüt ediyoruz ama karşılığında sizden aynı borç miktarı kadar bizim için alış veriş yapmanızı istiyoruz, sistemin özü bu. İsterseniz biraz da detaylara göz atalım; kredi kartı borcunuz ödeyemeyeceğiniz miktarlara mı ulaştı, çaresizlik içinde kıvranıyor ve ne yapacağınızı bilemiyor musunuz? Bu yüzden hayata küsmüş, korkulu karabasanlı rüyalar mı görüyorsunuz? Üzülmeyin, biz ne güne duruyoruz, gelin hemen bu sorunu kökünden ortadan kaldıralım. 2003 yılında bu işe soyunduk ve o günden bu yana kredi kartı mağduru olarak bu sıkıntıdan kurtardığımız kişi ve şirketler en büyük referansımızdır. İstanbul kredi kartı borcu taksitlendirme seçeneği ile bankaya olan kredi kartı borcunuzu ödemeye talip oluyoruz. Konuşmak için randevu alın ve gelin size yardım etmemize izin verin, her şey yasal ve onaylıdır, kalite ve güven danışmanlık firmamız için olmazsa olmazdır. Giderek artan müşteri potansiyelimiz de bunun en güzel kanıtıdır.

Kullanıma açık olan bir kredi kartı ile birlikte danışmanlık merkezimize gelmenizi isteyeceğiz. Kapalı ve bloke edilmiş kartlarınız kaç tane, hangi bankalara ne kadar borcunuz var bize anlatacaksınız. Biz de ufak bir araştırma yaparak bu bilgileri doğrulatacak ve hemen bütün bankaların borcunu ödeyeceğiz, yani sizi o an kredi kartı mağduru olmaktan kurtaracağız. Ama bizim için yapmanızı isteyeceğimiz bir şey var, bizi sizin için diyelim ki 10.000 lira parayı kart borcu olarak ödedik, siz de bizim için 10.000 liralık alış veriş yapacaksınız, ne eksik ne fazla. Ancak aradaki en önemli fark, bu borcu 1 sene vade ile ve 4 ay da taksit erteleme fırsatı ile toplamda 16 ay boyunca ödeyecek olmanızdır. Bankalar gibi 3 ay süre tanımıyoruz, 1 sene ve artı erteleme ile altından kolaylıkla kalkabileceğiniz yeni borcunuz olacak, işte kredi arktı yapılandırma budur.