Son Eklenenler

İstanbul kredi kartı taksitlendirme

İstanbul kredi kartı taksitlendirme

Kredi kartı borçlarının insanların hayatlarını nasıl kararttığını biliyoruz, borç batağına düşmüş olan çaresiz insanların bankalar değil olan borçlarını ödemek, faizlerinin bile altından kalkacak halleri yok. Kredi kartı borcu için bankadan kredi almak isteseniz bile banka önce sizin kart ve diğer kredi ödemelerinize bakacak ve kredi notunuzu göz önünde bulunduracaktır, sizin için böyle bir durum söz konusu olamaza doğal olarak. Diyelim ki banka kredi vermeyi kabul etti, ama sizden borcun tutarına göre bir veya iki tane kefil isteyecektir, bunu bulamazsanız yine kredi alma şansınız olmaz. Bütün bu zor yolları denemekten vazgeçin, bize gelin, bizim danışmanlık firmamız sizin bütün kredi kartı borcunuzu ödemeyi taahhüt ediyor. Ankara kredi kartı taksitlendirme demek, sizin borcunuzu biz ödeyeceğiz demektir. Aklınızda pek soru işareti kaldığını, bu iş nasıl olacak dediğinizi duyar gibi oluyoruz. Önce bizi telefon ile arayın, kısa bilgiler alın, ondan sonra da büromuza gelerek detaylı olarak size konuyu danışman arkadaşlarımız anlatsınlar.

Aslında işlem çok kolay, hiç sorun yok. Geliyorsunuz, bize hangi bankaya ne kadar borcunuzun olduğunu söylüyorsunuz, biz de bankalarla irtibata geçerek bunu doğrulatıyoruz ve sizin yanınızda tüm kredi kartı borcunuzu bir kerede ödeyerek kapatıyoruz. Bu işlemler sırasında sizden kimlik bilgisi, ikametgah, kefil, senet gibi formalitelerin hiç birini istemiyoruz. Sonra sizden danışmanımızla birlikte bizim firmalarımızdan birinde gitmenizi ve kart borcunuzun tutarı kadar alış veriş yapmanızı rica ediyoruz, bu sırada kre4di kartınız sizde kalıyor, şifre bilgileriniz de almadan kendi alış verişinizi yine kendiniz yapıyorsunuz. Yani özeliniz olan hiçbir şeye bizim ihyacımız yok. İzmir kredi kartı taksitlendirme  seçeneği ile sizin kredi kartınızın borcu siliniyor, tabii ki yeniden borçlanmış oluyorsunuz ama bu borcu bankaya ödeyeceğiniz gibi 3 ay içinde ve yüksek faiz ile ödemeyeceksiniz, erteleme şansı ile neredeyse 1.5 senelik bir ödeme planınız olacak ve tek yere borçlu olmanın rahatlığını yaşayacaksınız.

Aklınızda herhangi bir soru işareti varsa, endişe duyuyorsanız gelin konuşalım ve işleyişimizin nasıl gerçekleştiğini size bir de yüz yüze anlatalım, sonra da karar verirseniz hemen bütün kredi kartı borcunuzu derhal ödeyelim. İş bu kadar kolay gerçekleşiyor, değişen en güzel şey sizin borcunuzu çok az faiz ile ve çok daha uzun bir sürede ödeme fırsatı yakalıyor olmanızdır. Antalya kart borç taksitlendirme belki de bu güne dek yapılan en güzel faaliyettir, danışmanlık firmamızı kurarken sizin menfaatlerinizi göz önünde bulundurmayı prensip edindik. Borç sıkıntısı, hele ki durmadan artan kredi kartı borcunun sıkıntısından sizleri kurtarmak, hayata tekrar tutunmanızı sağlamak en büyük amacımız. Faizler yüzünden zamanla artan değil, eksilen borcunuzun olması için çalışıyoruz. Bu güne kadar da bu işin üstesinden gelmeyi başarmanın keyfi bize yetiyor.