Son Eklenenler

Kart Taksitlendirme İşlemleri

Kredi Kartı Borç Taksitlendirme Nedir?

Kredi kartını kullanarak yaptığınız işlemler de bu kullanım kısmınız sizin bankaya olan kredi kartı borcunuzu temsil etmektedir. Kredi kartı taksitlendirme veya borç taksitlendirme işlemi de bu borcunuzu daha rahat ödemenizi sağlamak amacı ile bu borcun aylara bölünerek esnetilmesidir.

Kredi kartınız da bulunacak krediyi müşterinin durumuna göre belirledikten sonra müşterinin alışverişlerinde bu krediyi taksitlendirerek kullanması mümkün olacaktır. Tüm kredi kartlarına 9 ve 12 arası taksitler sunmaktayız. Kredi kartınız da bulunan borcu danışmalarımız aracılığı ile birlikte çok basit işlemlerle sizin belirttiğiniz vadeler de taksitlendirmekteyiz. Sonuç olarak sizlerin isteği doğrultusunda yaptığımız işlemler de gönül rahatlığı ile birlikte hareket etmektesiniz.

Taksitlendirmeler de Bir Sınır Var mıdır?

İstediğiniz gibi limitler belirleyerek taksitlendirme tercihi yapabilirsiniz. Böylelikle bir sınır olmada çok rahat bir şekilde işlemlerinizi yapabilmektesiniz. İsteğinize göre değişen asgari tutarına göre olsun veya da dönem borcunuza göre olsun taksitlendirmeler yapılması mümkündür.

Vade Farkınız İçin Kullanım Limitiniz Yetersiz Fakat Kredi Kartınızı Taksitlendirmek İstiyorsunuz Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Aradaki komisyon miktarını yani vade farkı ödemek için yapılandırma işlemi yapmak istediğiniz kartınız dışında alışverişleriniz için kullanacağınız yeni bir kart temin edebilir ve ödemelerinizi yapabilirsiniz.

Vade Farkı Dışında Herhangi Bir Masraf Yahut Ödeme Yapacak Mıyım?

Vade farkı dışında kesinlikle herhangi bir ödeme yapmayacaksınız. Bankaya vs. başka yere ödemeniz olmayacaktır. Gönül rahatlığı ile kullanıma başlayacaksınız.

Kredi Kartı Taksitlendirmek Adına Bir Belge Gerekiyor Mu?

Kredi kartı taksitlendirme için herhangi bir belge gerekmeden işlemi gerçekleştirmekteyiz.

Güvenilir Bir İşlem Midir?

Bu konu da uzman çalışanlarımız ile birlikte oldukça profesyonel ve deneyimli bir yapı oluşturarak karşınıza çıkmaktayız. Bu sektördeki en güvenilir firmalardan biri olarak sizlerleyiz. Bugüne kadar işlemlerini yaptığımız tüm müşterilerimizden %100 müşteri memnuniyeti bizim daha başarılı olmamızı sağlayan en büyük nedenlerden biri olmuştur.

Vakit kaybetmeden kredi kartı taksitlendirme işlemlerinizi web sitemizden yahut işletmemize gelerek yapmaya başlıyoruz. İhtiyacınıza göre en iyi çözümleri sunarak sizi rahatlatmak en önemli arzumuzdur.