Son Eklenenler

Kredi kartı borcunuzmu var sizi bu borçtan kurtarıyoruz ve borcunuzu kapatıyoruz.

Kredi kartı borcunuzmu var sizi bu borçtan kurtarıyoruz ve borcunuzu kapatıyoruz.

Kredi kartı kullanımı günümüz insanlarına her açıdan büyük avantaj sağlamaktadır.
Yaptıracağınız taksit sayısı ve kart borcü erteleme kampanyasıyĺa insanlar ödemelerini aylık olarak kücük miktarlar ödeyerek kapatabilirler.Bankalar gün gectikce yeni kredi kartları çikarmaktadır her bankaya ait farklı isimler altında kartlar yapmıslardır.Tuketiciler bir bankaya ait bir kac kart yada farkli bankalara ait kartları cüzdanlarında taşırlar. Mağazalar, gıda sektörü, ev tekstili, giyim, kozmetik vs. her karta ait farkli kampanya taksit yapmışlardır. Bu durumda tüketici icin hangisi avantajlı ise o kartı tercih eder. Alışverisler bu kadar kolayken faturaları ödemek her zaman bukadar kokay olmayabilir.

Evinize gelen para miktarı ile giderlerinizi ayarlayamazsanız borca girmeniz kolay olacaktır. Kart sahipleri ekstre borclarını ödeyemezse yada en az ödemesi gereken asgari tutarın altında ödeme yaparlarsa banka kart borcuna ekstradan faiz uygular. Ödenmeyen yada eksik ödenen faturalarda borclariniz surekli olarak artar ve döngü böyle devam eder ve artik bankaya ödeyerek borcu kapatmak pek mümkün olmaz.

Kredi kartı borcunuzu ödeyemiyormusunuz?

Kart borcunuzu ödeyemeyen kart sahipleri genelde bankadan kredi cekmek isterler kredi karti borclarini kapatmak icin fakat boyle bir durumda geciken borclardan dolayi ya banka kredi vermez yada krediyi verir fakat bu sekildede is isin icinden cikilmaz bir hal alir.Böyle sıkintılı durumlara dusmemek icin kart sahipleri icin bir yol daha olmalıdır buda kredi kartı borcu taksitlendiren firmalardan yardım almaktır. Peki bu sistem nasıl işler? Kredi kartı borćlarını taksitlendirme yapan şirket kart borcunun tamamını öder. Sizde bu şirkete borclanırsınız bunuda kredi kartına taksitli bir şekilde ödeyebilirsiniz. Bu şirketler bankanın alacağı faizden çok daha düsük miktarda sizden alır. Yani aylık ödemeniz gereken tutar kredi kartınızı ödediginiz asgari tutar kadardır. Bunu ödedikçe borcunuz biter. Şirkete ödeyeceğiniz miktar bir miktar komisyondur bunuda kartınıza ödersiniz zaten. Taksit sayısını siz belirleyebilirsiniz. Ister 12,24,36 ay vade ile taksitlerinizi ödeyebilirsiniz. Bu islemler icin firmamiza gelmenize grrek yoktur internet uzerinden isleminiz gerceklestirilebilir ama eğer istanbulda ikamey ediyorsaniz isleminizi fiziksel olarakta yapabiliriz. Kredi kartı borcu taksitlendiren firmalar sayesinde kart mağdurları azalmaktadır ve borç batağına girmekten kurtulmaktadırlar.

Kredi Kartı Kullanım Bilgilendirmesi

Kredi kartlarını doğru kullanan kisiler aylık ödemelerini rahatlıkla yaparlar ama kartı yanlis kullanmak bilincsiz davranmak ise kart borclarinin odenmeyerek sıkıntıya düşülmesine neden olur. Bu nedenle kart sahiplerinin borcu gitgide artar. Kredi kartı borcu taksit yapan firmalar tüketicilere çözüm olanağı sağlarlar. Bu çözüm önerisi kart sahibinin kartını taksitlendirdiğinden ödeyecegi miktari en aza indirger bankaya ödeyeceginden cok daha dusuk miktarda bütcesine dokunmadan ödeme yapmasini sağlar. Kredi kartı borcunuz var ise bu sistem ile butün borclarinizindan kurtulun.