Son Eklenenler

Kredi Kartı Ödemelerinde Yüksek Faizlere Maruz Kalmamanın Yolları Sunuluyor

Kredi Kartı Ödemelerinde Yüksek Faizlere Maruz Kalmamanın Yolları Sunuluyor

Kredi kartı modern insanın en fazla ihtiyaç duyduğu ve en fazla kullandığı ödeme yöntemlerinden biridir. Kredi kartları sayesinde ürün ve hizmet almak daha avantajlı olarak değerlendirilmektedir. Çünkü artık günümüzde herhangi bir alışverişte veresiye uygulaması veya senetli satış olmadığı için tek alternatif kredi kartı kalmaktadır. Üstelik peşin fiyatına taksit imkânları ve harcadıkça puan kazanma avantajları ile kredi kartı her bütçeye sahip kişiler tarafından tercih edilmektedir. Üstelik şimdi kredi kartı almak da çok basit bir işlemdir. Şubeye bile gitmeye gerek kalmadan, internet üzerinden yapılacak başvuru ile aylık bütçenize göre limiti olan kredi kartınız adresinize kadar gelmektedir. Fakat bu kadar harcaması kolay olan kredi kartının bir de ödemesi var. İnsanlar birkaç alık kredi kartı ödemesini geciktirince altından kalkamayacağı faiz oranlarına maruz kalmaktadır. İşte burada devreye girecek olan kurtarıcı ise kredi kartı taksitlendirme şirketleri olacaktır.

Kart Borçlarınızı Kendinize Sorun Etmeyin Sizin Yerinize Ödeyen Bir Yer Var

Kredi kartlarının borçlarında herhangi bir nedenden dolayı gecikme olduğu zaman banka direkt olarak faiz uygulamaya başlar. Bu borçların ödenmesinde aylık gecikmeler olduğu zaman daha fazla faiz ve sonuçta adli yollara başvurulur. Kredi kartı borcu taksitlendirme bu zamanda devreye girer. İnsanlar genelde kredi kartı borçlarını ödemek için ilk olarak ihtiyaç kredisi kullanma yolunu seçerler. Fakat hali hazırda ödenmemiş bir borç olduğu için bu kredinin çıkması çok zordur. İkinci adımda ise bu durumu kabullenip banka ile anlaşma yolunu seçer. Fakat başka çaresi olmadığını bilen banka kişiye çok yüksek faizler ile borcu ödeme yapılandırması çıkarır. İnsanlar bu duruma mecbur kalıyordu fakat artık kredi kartı borçlarını ödeyen bir şirket var. Peki, kart taksitlendirme nasıl yapılır?

Kredi Kartı Borçlarında İmdada Yetişiyor

Kredi kartı borç taksitlendirmesi için çalışacağınız şirkete telefon veya mail yoluyla ulaşabilirsiniz. Şirket bünyesinde çalışan finans uzmanı sizinle iletişime geçer. Hangi bankaya ne kadar borcunuz olduğu, hangi kartı kullandığınızı ve alık geliriniz gibi konularda sorular sorar. Aldığı bilgiler doğrultusunda ise kart taksitlendirme ödeme planı çıkarır. Finans uzmanı kesinlikle kart numarası ve kart şifresi gibi özlük bilgilerinizi almaz. Şirket sizin yerinize bütün banka borçlarınızı öder ve bankadan kat be kat düşük faiz oranları ile size ödeme şirkete borcunuzu ödemenizi sağlar. Ayrıca bu ödemelerde 1 ay ile 3 ay taksit erteleme avantajı da tanır. Sizin aylık gelir ve gider dengenizi oluşturur bunun neticesinde 15 aylık veya 18 aylık ödeme planları çıkarır. Bankanın yüksek faizlerinden kurtulmanın en akıllı yolu şirketler üzerinden yapılan kredi kartı borcu taksitlendirmedir.

 

 

Kurumsal Şirket Garantisi İle Kredi Kartı Taksitlendirmesi yapılmaktadır

Kredi kartı borç taksitlendirmesi yapmanız için kredi kartınızın kullanılabilir limitinin en az % 12 si aktif olmalıdır. Full olan kredi kartları için ise başka bir kredi kartı kullanabilir veya bu % 12’lik dilimi nakit olarak ödeyebilirsiniz. Bu dilimin ödenmesi karşılığında ise kredi kartı borçlarınızı ödenir ve şirket hesabına en uygun şekilde kredi kartı borç taksitlendirme uygulaması yapılır. Bu işlemler için şirket kefil veya senet gibi prosedürler istemez. Bu şirketler Türkiye Cumhuriyeti yasaları gereğince kurulmuş tamamen legal işletmelerdir.

Tüm Türkiye’nin Kredi Kartı Borçlarını Ödeyen Şirket

Kurumsal bir şirket olan kart taksitlendirme şirketleri başta İstanbul, Ankara ve İzmir kredi kartı taksitlendirme şirketleri olarak Türkiye’nin her şehrinde hizmet vermektedirler. Kredi kartı borçları için bankalara yüksek faiz ödeme sorununu tarihe karıştıran bu şirket sayesinde artık kimse kredi kartı yüzünden mağdur olmamaktadır. Kredi kartı borçlarının taksitlendirilmesinde herhangi bir sınır yoktur borcunuz ne kadar ise şirket o tutarı bankaya öder ve bu tutar karşılığında çıkardığı borç planını düşük faiz oranları ile geri ödemenizi sağlar.